Dziś jest 04.10.2023

Imieniny obchodzą Rozalia, Franciszek, Edwin, Dalewin

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Karolina Przybylińska

  Karolina Przybylińska

  Autor: Karolina Przybylińska

  Data publikacji: 03.06.2013 15:31

  Liczba odwiedzin: 12130

  Nigdy nie byłam zakręcona na punkcie Japonii, ale czasami tak w życiu bywa, że „samo wychodzi”. Od kilku lat poznaję Japonię japońskimi oczami i piszę o swoich doświadczeniach na blogu: www.podrozejaponia.blogspot.com. »

JAPONIA – ZADAJ PYTANIE (3)

Liczba opinii: 3 |

Średnia ocen: 5.00

 • PolacosDePolonia (gość)

  PolacosDePolonia (gość)

  22.12.13, 14:53

  Aha, i tak- spotkałam dwie osoby, które podróżowały autostopem. Polecały ;)

  Zgłoś

 • PolacosDePolonia (gość)

  PolacosDePolonia (gość)

  22.12.13, 14:53

  Hej Pikaczu! to może ja odpowiem. W jakim okresie chcesz jechać do Japonii/ na jak długo/co chcesz zobaczyć? Jeżeli jesteś użytkownikiem CouchSurfingu - korzystaj z tego, bo to pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy. Podczas mojego pobytu zauważyłam, że główną część budżetu pożera nocleg. Podam Ci mniej więcej ceny w złotych, ale to oczywiście wszystko zależy od kursu. Najtańszy hotel w Tokio kosztował 80 zł (Asakusa Hotel Fukudaya). Prywatny pokój, mały ale czysty :) Bilet dzienny na metro 17 zł, średnia cena obiadu 30zł (czasem trafiła mi się miska pożywnego ramenu za 17 zł!), śniadania 15zł (obento + kawa). Za wstępy nic nie płaciłam, bo nie wchodziłam do płatnych muzeów ;) Z racji tego, że wciąż jestem w Japonii muzea zostawiłam sobie na koniec. (Bilet do muzeum Ghibli to cena 30 zł). Najdroższy w Japonii jest transport kolejowy, możesz na stronie hyperdia.com zobaczyć ceny. Zapraszam na moją stronę, poczytaj relacje http://www.polacosdepolonia.pl

  Zgłoś

 • Pikaczu (gość)

  Pikaczu (gość)

  28.11.13, 09:32

  cześć, udało mi się znależć lot do Japonii w całkiem przyzwoitej cenie, zastanwiam się tylko czy tam w ogole da się w jakikolwiek sposob tanio podrózować. Jesli okaze się, że muszę mieć na przykład 300 zł na dzien, to na pewno tam nie polece. Jako Twoim zdaniem powinien być taki minimalny budżet na Japonię (nocleg w hostelach, dormitoriach, wstepy, przejazdy, jedzenie "na ulicy"). I pytanie może trochę od czapy: czy spotkałaś autostopowiczów w Japonii?

  Zgłoś


Zamknij

Twoja opinia

Twoja ocena

Tutaj jesteś: Japonia

Japonia – relacje z podróży, artykuły, informacje praktyczne

Kliknij, aby przejść na stronę kraju >>>