Dziś jest 08.12.2023

Imieniny obchodzą Maria, Zenon, Boguwola, Narcyza

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Martyna Nowicka

  Martyna Nowicka

  Autor: Martyna Nowicka

  Data publikacji: 26.06.2013 09:18

  Liczba odwiedzin: 14141

  Z wykształcenia jestem japonistką, ale podróże są moją pasją i sposobem na życie. W ciągu ostatnich trzech lat w Azji, na kontynencie, który szczególnie sobie upodobałam, spędziłam półtora roku. »

INDIE – ZADAJ PYTANIE (1)

Liczba opinii: 1 |

Średnia ocen: 5.00

 • lenny (gość)

  lenny (gość)

  29.11.13, 10:03

  Czesc, w Indiach będę w drugiej polowie stycznia. Lece do Delhi i stamtąd wybieram się na polnoc i może wyskoczę tez do Radżastanu, Chce poruszać się głownie pociągami, dlatego zastanawiam się, czy kupować bilety wcześniej, przez internet. Czy z Twojego doświadczenia wynika, że na dzień, dwa przed podróżą tych biletów nie będzie? O co chodzi z waiting list? Czy bedac wpisanym na te liste, faktycznie można kupic bilet. Będę wdzieczna za wszelkie sugestie dotyczące podróżowania indyjskimi kolejami, które wydaja mi się teraz bardzo zagadkowe i nie do ogarniecia :)

  Zgłoś


Zamknij

Twoja opinia

Twoja ocena

Tutaj jesteś: Indie

Indie – relacje z podróży, artykuły, informacje praktyczne

 • Namaste Indie! Cz. II

  Namaste Indie! Cz. II

  Autor: Aneta Mikosz

  Data publikacji: 03.03.2014 09:57

  Liczba odwiedzin: 2257

  Mój wyjazd do Indii był nie do końca zaplanowany a nawet niezbyt pożądany – tak jak pisałam wcześniej, nie dostałam wizy do Iranu i nie chcąc tracić urlopu, postanowiłam, że wyruszę gdziekolwiek. Wybór padł na Indie. Z perspektywy czasu uważam, że był to strzał w dziesiątkę. »

  Tagi: indie, azja, podróż na medal ii

 • Namaste Indie!

  Namaste Indie!

  Autor: Aneta Mikosz

  Data publikacji: 14.02.2014 14:45

  Liczba odwiedzin: 4382

  W Indiach znalazłam się przez przypadek. Bardzo prozaiczny – nie dostałam wizy do Iranu, którego władze stwierdziły, że młoda, samotnie podróżująca kobieta stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego kraju. Nie wiem, kim konkretnie była osoba, która odmówiła mi wjazdu do Iranu, ale w tym momencie chciałabym jej podziękować. Nie mogąc pojechać do Iranu, wyruszyłam do Indii. A więc gdyby nie ta osoba, nigdy nie przeżyłabym przygody swojego życia w Indiach. Dziękuję Ci, nieznajomy urzędniku z Iranu! »

  Tagi: podróż na medal, azja, indie, delhi, haridwar, riszikesz, shimla, manali, amritsar

 • Kalari – indyjska szkoła walki

  Kalari – indyjska szkoła walki

  Autor: Krzysztof Wasilonek

  Data publikacji: 22.08.2011 10:20

  Liczba odwiedzin: 8023

  Kalarippayattu to jedna z najstarszych sztuk walki na świecie. Jej rodowód może sięgać nawet 5000 lat wstecz. Sztuka ściśle powiązana z medycyną ajurwedyjską i specjalnymi technikami masażu. Ćwiczona w niezmienionej postaci od tysiącleci, stanowi jeden z najważniejszych elementów kultury południowo-zachodnich Indii. »

  Tagi: azja, indie, kerala, artykuły, inspiracje, krzysztof wasilonek, inspiracje relacje z podróży