Dziś jest 09.07.2020

Imieniny obchodzą Lukrecja, Weronika, Anatolia, Adolfina

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

Jak dotrzeć

Najlepiej samolotem, choć oczywiście z Warszawy do Bandżul, stolicy Gambii i jednocześnie głównego i jedynego portu lotniczego w kraju, nie ma bezpośrednich lotów. Musimy więc zdecydować się na podróż z co najmniej jedną przesiadką. Do Gambii dostaniemy się liniami regularnych przewoźników: Brussels Airlines i Lufthansa, trzeba jednak liczyć się z dwiema przesiadkami, w Monachium i Brukseli i cenami biletów, które nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem oscylują w granicach 4000 zł.

Nie oznacza to, że nie możemy znaleźć tańszych opcji lotów do Gambii. Warto regularnie sprawdzać przeloty czarterowe biur podróży, które mają w ofercie wycieczki do Gambii. W Polsce loty czarterowe do Gambii sprzedają dwa biura podróży.

Kolejne rozwiązanie to lot low costowymi liniami Vueling z Barcelony do Bandżul. To może być naprawdę niskobudżetowa opcja, jeśli uda nam się znaleźć tani dolot do Hiszpanii – linia Wizz Air lub RyanAir. W tzw. niskim sezonie, czyli między styczniem i marcem możemy zakupić bilety nawet za 280 euro w dwie strony! Oprócz Barcelony do Bandżul liniami Vueling dostaniemy się także z Berlina, Frankfurtu, Amsterdamu (bilety w bardzo dobrej cenie – od 210 euro za lot w dwie strony, można także pokusić się o przejazd pociągiem Intercity w ofercie promocyjnej Sparnight za 29 euro w jedną stronę), Londynu, Madrytu. Podsumowując: najbardziej korzystne cenowo są przeloty z Barcelony i Amsterdamu.

Warto także sprawdzać promocję na stronach przewoźników czarterowych w Wielkiej Brytanii – Thomas Cook Airlines i Monarch Airlines.

Opinie (0)

Liczba opinii: 0 |

Średnia ocen: 0.00

Brak opinii, bądź pierwszy!

Twoja opinia

Twoja ocena

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące