Dziś jest 24.04.2024

Imieniny obchodzą Aleksander, Horacy, Grzegorz, Aleksy

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

Jak dotrzeć

Z Polski do Republiki Zielonego Przylądka możliwa jest wyłącznie podróż samolotem, jednak nie istnieją bezpośrednie połączenia.

Mogę zaproponować:

Niektóre polskie biura podróży posiadają w swojej ofercie loty czarterowe z niemieckich portów (Dusseldorf, Frankfurt), a w koszt podróży wliczany jest również przejazd pociągiem, ale dopiero od granicy niemieckiej do portu lotniczego. Dojazd do granicy należy zorganizować sobie we własnym zakresie. Fundusze, jakie musimy przeznaczyć na bilet to około 1500 zł, a czas przelotu wynosi 2 dni (w jedną stronę).

Nieco trudniejszą opcją jest lot z Warszawy do Sai, ale przez Wiedeń, Monachium, Madryt lub Lizbonę, co wydłuża nieco podróż. Cena biletu zależy od przewoźnika.

Przykładowa oferta podróży na trasie Warszawa-Sal.
Ilustracja 1. Przykładowa oferta podróży na trasie Warszawa-Sal.

Podróżowanie po wyspach

Dla zainteresowanych zwiedzaniem archipelagu wysp drogą morską prywatne biura turystyczne organizują rejsy po wyspach Cabo Verde. Czas trwania takiej przygody waha się od 11 do 14 dni, a cena od 1600 do 2000 zł.

Szybkie przemieszczanie się pomiędzy wyspami umożliwiają miejscowe linie lotnicze TACV - Cabo Verde Airlines, które oferują taki lot za cenę 50 Euro.

Opinie (0)

Liczba opinii: 0 |

Średnia ocen: 0.00

Brak opinii, bądź pierwszy!

Twoja opinia

Twoja ocena

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące