Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Jacek Pałkiewicz wszerz i wzdłuż

  Jacek Pałkiewicz wszerz i wzdłuż

  Autor: Katarzyna Koput

  Data publikacji: 17.07.2012 21:13

  Liczba odwiedzin: 71842

  Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej. - Ryszard Kapuściński »

 • Karol Lewandowski – podróżowanie, przyjaciele i hipisowski bus

  Karol Lewandowski – podróżowanie, przyjaciele i hipisowski bus

  Autor: Rafał Kupka

  Data publikacji: 17.07.2012 17:26

  Liczba odwiedzin: 8125

  Podróż to realizacja naszych marzeń, to szereg przygód - tych przyjemnych, jak i zaskakujących. Przekonał się o tym Karol Lewandowski, młody podróżnik, który wraz ze swoimi przyjaciółmi stworzył projekt podróżniczy „Busem Przez Świat”. Za główny cel wszyscy postawili sobie zwiedzić świat starym, hipisowskim busem, przy jak najmniejszym budżecie. »

 • Szalony doktor Livingstone

  Szalony doktor Livingstone

  Autor: Paulina Skiba

  Data publikacji: 16.07.2012 22:53

  Liczba odwiedzin: 4037

  Choć misjonarzem był kiepskim (nawrócił tylko jednego Afrykańczyka), to zacięcia eksplorerskiego nie można mu odmówić. Jeden z największych odkrywców XIX wieku po latach poznawania Czarnego Lądu zmarł zapomniany w małej wiosce nad jeziorem Tanganika. Panie i Panowie poznajcie doktora Davida Livingstone’a. »

 • Niesławny obywatel świata – historia Sylwka

  Niesławny obywatel świata – historia Sylwka

  Autor: Magdalena Bernatek

  Data publikacji: 15.07.2012 22:52

  Liczba odwiedzin: 2619

  Przygoda z podróżowaniem często zaczyna się od rzeczy małych. Weekendowe wypady z rodzicami nad jezioro w sąsiedniej miejscowości, wyprawa z kolegami na łąkę pod miastem, pierwszy wyjazd pod namiot nad morze. Dla niektórych zaczyna się stosunkowo późno. Zresztą w przypadku każdego ma zupełnie inny przebieg, bo przecież są i tacy, którzy od razu ruszają w przygodę życia, jeszcze zanim dobrze poznają kraj, w którym przyszło im sie urodzić. »

 • Arkady Fiedler

  Arkady Fiedler

  Autor: Martyna Świątek

  Data publikacji: 09.07.2012 12:01

  Liczba odwiedzin: 4361

  Polski podróżnik, prozaik, porucznik Wojska Polskiego, przyrodnik i reportażysta. Żył w latach 1894-1985. Któż to taki? Proszę Państwa, przed nami… Arkady Fiedler! »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19