Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

  • 7 miejsc, w których w prawej ręcę będziesz trzymać aparat, a w lewej blanta – Jamajka

    7 miejsc, w których w prawej ręcę będziesz trzymać aparat, a w lewej blanta – Jamajka

    Autor: Agata Kirago

    Data publikacji: 07.07.2012 23:37

    Liczba odwiedzin: 4554

    Uwodzicielska Jamajka na długo zapada w pamięć, bezustannie czarując turystę i zdumiewając go zmianą nastrojów i krajobrazów. Czy to wspaniałe Dunn's River Falls czy pachnące marihuaną Nine Mile - wszystkie miejsca dostarczają turyście różnorodnych przeżyć. »

  • One love, one heart!

    One love, one heart!

    Autor: Agata Kirago

    Data publikacji: 24.06.2012 20:28

    Liczba odwiedzin: 6383

    Let's get together and feel all right, czyli czarujące plaże, malownicze góry, egzotyczna sceneria i sympatyczni ludzie - oto Jamajka w pełnej krasie! »

  • Kraj jeden z wielu

    Kraj jeden z wielu

    Autor: Agata Kirago

    Data publikacji: 11.06.2012 12:00

    Liczba odwiedzin: 6164

    Jamajka jest jak wieczny nastolatek: rozśpiewana, głośna, dumna i trochę zadufana w sobie. Pełna wolności, miłości i beztroski. Od pierwszego poznania zawsze będzie kojarzyć się z zapachem marihuany i rozkołysanymi rytmami reggae. Jej uosobienia nie trzeba szukać daleko, lecz w samym jej środku, we wsi Nine Mile. Tam urodził się Robert Nesta "Bob" Marley. »

  • Soon come – Jamajka od kuchni

    Soon come – Jamajka od kuchni

    Autor: Paulina Dwużnik

    Data publikacji: 28.07.2011 15:13

    Liczba odwiedzin: 3318

    Czujesz się fatalnie? Szare niebo nad Warszawą przyprawia cię o atak porannej depresji? Nie masz ochoty wstawać z łóżka, gdy za oknem na przemian śnieg, deszcz albo śnieg z deszczem? Nie widzisz sensu w swojej pracy/życiu rodzinnym/zmaganiach z codziennością? Weź sobie kilka tygodni wolnego, spakuj szorty, czapkę i kolorową koszulę i wsiadaj w samolot na Jamajkę! »

  • Podróże hedonistów

    Podróże hedonistów

    Autor: Anna Maria Łakomy

    Data publikacji: 26.07.2011 13:48

    Liczba odwiedzin: 12655

    Coraz częściej zdarza nam się marzyć o wakacjach na końcu świata, gdzie moglibyśmy się otworzyć i obnażyć swoje prawdziwe „ja”. W świecie informacji i usług potencjalny popyt rzadko pozostaje bez echa. Tak się stało i w tym przypadku. Królujący materializm popycha nas do czynów, które kiedyś mogły szokować, a dziś są częścią ekonomii. Udane wakacje to dla większości fajna zabawa i niezobowiązujący seks. Rynek turystyczny bardzo szybko odpowiedział na potrzeby potencjalnych klientów i na całym świecie pojawiły się oferty all inclusive. Zaproponowano wakacje z doznaniami erotycznymi, podczas których można spełnić wszelkie hedonistyczne zachcianki. »

  • Jamajka – w poszukiwaniu Jah

    Jamajka – w poszukiwaniu Jah

    Autor: Magda Ramos

    Data publikacji: 15.07.2011 10:06

    Liczba odwiedzin: 5638

    Pomysł dotarcia na wyspę rodzi się nagle, spontanicznie. Jestem na Kubie, do końca urlopu pozostało jeszcze kilka dni, a w portfelu całkiem sporo pieniędzy. Jestem na Karaibach – taka okazja może się już nie powtórzyć, więc muszę czym prędzej ją wykorzystać. W pośpiechu kupuję bilet do Kingston. Jeszcze tylko kilka papierów do wypełnienia… i lecę. Za półtorej godziny spotkam się z Jamajką, z Bobem Marleyem, z rasta, z reggae, z Jah... »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19