Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Europa na stopa!

  Europa na stopa!

  Autor: Piotr Lutomski

  Data publikacji: 15.02.2014 16:28

  Liczba odwiedzin: 6411

  Jaka jest Twoja definicja podróży? Dla mnie to nie tylko zwiedzanie, nawiązywanie nowych przyjaźni, poznawanie innych krajów, kultur, czy miejscowej kuchni, ale też odkrywanie siebie, swoich fizycznych i psychicznych możliwości, a także rozwój wewnętrznego "ja". »

 • Discover España

  Discover España

  Autor: Joanna Maślankowska

  Data publikacji: 03.07.2012 14:24

  Liczba odwiedzin: 4781

  Półwysep Iberyjski...z jednej strony miejsca kultowe, te które wręcz trzeba odwiedzić. Z drugiej nieco już zakurzone, mniej znane szlaki. Zapraszam więc na wędrówkę śladami masowego turysty i backpackera zarazem, gdzie majestatyczne dziedzictwo architektury przeplata się z pięknem nieskażonej niczym przyrody. »

 • Atrakcyjna Katalonia

  Atrakcyjna Katalonia

  Autor: Joanna Rządkowska

  Data publikacji: 23.06.2012 02:20

  Liczba odwiedzin: 2562

  Zawsze interesowało mnie to, jak żyją ludzie na drugim końcu Europy. Czy w Katalonii jest wiele osób innej nacji? Jak pogoda wpływa na przybyszów z zimnej Skandynawii, a jak z gorącej Afryki? Czy takie miasto jak Barcelona zasługuje na miano jednego z najpiękniejszych miast Europy? Znalazłam odpowiedzi na wszystkie pytania, podróżując do słonecznej i kolorowej Katalonii. »

 • Przyjazny kraj dla początkujących podróżników

  Przyjazny kraj dla początkujących podróżników

  Autor: Joanna Rządkowska

  Data publikacji: 06.06.2012 16:55

  Liczba odwiedzin: 3015

  Spróbuję opowiedzieć jak tanio i bezpiecznie spędzić urlop poza granicami Polski w oparciu o podróż, jaką odbyłam w zeszłym tygodniu wraz z dwójką znajomych. Celem naszej pierwszej, zagranicznej i samodzielnej podróży stała się Hiszpania, a dokładniej Katalonia. Zaraz po maturze (4 godziny po egzaminie ustnym języku polskim) wsiadłyśmy do samolotu, lecącego do Girony. »

 • Hiszpania – odkryjmy ją razem na nowo

  Hiszpania – odkryjmy ją razem na nowo

  Autor: Tomasz Labus

  Data publikacji: 06.02.2012 14:38

  Liczba odwiedzin: 6148

  Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o Hiszpanii i Hiszpanach? Nic bardziej mylnego. Zapraszam do fascynującej opowieści, która pomoże Ci poznać ten kraj od podszewki. Przenieśmy się razem do krainy wiecznej zabawy, wspaniałych zabytków, aby chociaż odrobinę poczuć ten klimat. »

 • Życie w klimacie Kusturicy

  Życie w klimacie Kusturicy

  Autor: Arkadiusz Grochot

  Data publikacji: 10.08.2011 15:10

  Liczba odwiedzin: 5050

  Jest takie słowo, które sprawia, że rzucasz wszystko i idziesz na włóczęgę. Słowo, którego nie pamiętasz po przebudzeniu, ale wiesz, co masz zrobić i wiesz, że ono będzie siedziało w tobie już zawsze. »

 • Katalonia

  Katalonia

  Autor: Anna Łakomy

  Data publikacji: 18.07.2011 10:44

  Liczba odwiedzin: 2726

  Do Hiszpanii podróżuję co rok, od pięciu lat. Najpierw jeździłam do szkół językowych, potem już do pracy. Każdy wyjazd i każda część Hiszpanii to szereg wspomnień, których nigdy nie zapomnę. Bo tego kraju pełnego pasji, emocji, zapachu pomarańczy i dźwięku gitary po prostu nie da się zapomnieć. Nie będę jednak oryginalna, mówiąc, że region, który wywarł na mnie największe wrażenie to Katalonia. Należę zapewne do grona setek tysięcy fanatyków na całym świecie. »

 • Hiszpania autostopem

  Hiszpania autostopem

  Autor: Sylwia Żmuda

  Data publikacji: 13.07.2011 15:24

  Liczba odwiedzin: 10467

  40 stopni Celsjusza w cieniu. Południe. Pędzące samochody, rzadko zmieniające się światła, a pośrodku tego wszystkiego dwie zrezygnowane autostopowiczki, desperacko próbujące wydostać się z miasta Gaudiego i … – tak rozpoczęła się dla mnie pełna przygód podróż po Hiszpanii. W ciągu dwóch tygodni przejechałam tzw. „okazją” ponad tysiąc kilometrów. Wiele zwiedziłam i wiele przeżyłam, a teraz pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami z tymi, którzy w przyszłości zechcą podążyć moim szlakiem. »

 • Barcelona – miasto Gaudiego

  Barcelona – miasto Gaudiego

  Autor: Elwira Nowicka

  Data publikacji: 27.06.2011 16:02

  Liczba odwiedzin: 5406

  Wspominać Barcelonę bez emocji – nie sposób. Choć mój wyjazd był krótki („sprowokowany“ przez nadzwyczajną promocję tanich linii lotniczych), to jednak jego intensywność, nie pozwala mi myśleć, że to był czas stracony. Zresztą, czy można w ogóle stracić czas w Barcelonie? »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19