Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Trekking w tajskiej dżungli, spływ rzeką Mekong i wizyta w Angkor Wat

  Trekking w tajskiej dżungli, spływ rzeką Mekong i wizyta w Angkor Wat

  Autor: Ania Mochnacka i i Jon Barrett

  Data publikacji: 29.01.2014 15:48

  Liczba odwiedzin: 25745

  Jesteśmy parą zapaleńców, którzy podróżują po świecie autostopem. Trasa z Bangkoku do Phnom Pehn przez Laos jest częścią naszej autostopowej wyprawy przez Azję Południowo-Wschodnią, którą odbyliśmy w 2009. Jest to bardzo interesująca trasa, podczas której podróżnik ma możliwość odwiedzenia pięknych zabytków średniowiecznych azjatyckich cywilizacji (m.in. słynnej świątyni Angkor Wat), realizacji pieszej wycieczki w głąb tajskiej dżungli i spotkania z żyjącymi tam plemionami oraz przeprawę rzeką Mekong. »

 • Liryka, Autentyzm, Otwartość, Spokój – cały LAOS

  Liryka, Autentyzm, Otwartość, Spokój – cały LAOS

  Autor: Magdalena Bernatek

  Data publikacji: 08.07.2012 23:58

  Liczba odwiedzin: 4578

  Są miejsca na ziemi uznane za 'koniec świata'. Czasami warto sprzedać swój posag i wyruszyć ku przygodzie. Laos bez wątpienia jest tym miejscem gdzie człowiek może poszukać własnego 'ja', a może nawet je odnaleźć...Tu ukojenie znajdzie i dusza i ciało.. »

 • Mistycznie, prowincjonalnie, sennie - fotorelacja z Laosu

  Mistycznie, prowincjonalnie, sennie - fotorelacja z Laosu

  Autor: Magdalena Bernatek

  Data publikacji: 23.06.2012 22:25

  Liczba odwiedzin: 3798

  "Bywają ludzie, którzy w jakiejś chwili przestają być sobą i tym, co ich otacza. Istnieje godzina, w której pragnę być sobą i tym, co nieoczekiwane. Sobą i chwilą, gdy brama, zazwyczaj wychodząca na podwórze, powoli się uchyla, ukazując łąkę, na której się pasie jednorożec." (José Ortega y Gasset) W Laosie jest właśnie trochę jak w bajce o jednorożcu, która dzieje się nieśpiesznie i we właściwym sobie tempie.. Prawdziwym skarbem tej bajkowej krainy są jej niezwykli mieszkańcy. »

 • W kraju świętego spokoju – Laos

  W kraju świętego spokoju – Laos

  Autor: Magdalena Bernatek

  Data publikacji: 08.06.2012 10:25

  Liczba odwiedzin: 4287

  Kto wybiera Laos na cel swoich podróży? Statystyk nie znam. Ale ci którzy poszukują kontaktu z życzliwymi ludźmi, chcą pobyć w miastach, które nijak mają się do zachodniego wyobrażenia o metropolii, zobaczyć świątynię mniej znaną, ale starszą niż kambodżański Angkor, a przy tym szukają miejsca gdzie planuje się być dwa dni, a zostaje na tydzień, albo dwa, znaleźli właśnie miejsce idealne. »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19