Dziś jest 17.02.2019

Imieniny obchodzą Donat, Łukasz, Zbigniew, Franciszek

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

Budżet/Przykładowe ceny

Jeżeli nigdy nie spędziłeś/aś nocy w drewnianej chacie pokrytej trzciną, Timor zaoferuje Ci takie hotele w hurtowych ilościach. Ceny za tego rodzaju pokoje to wydatek rzędu 10 - 20 dolarów za dobę. Są to poza miastami, najczęściej spotykane miejsca noclegowe. Warunki są skromne, ale nie należy się obawiać karaluchów wychodzących spod łóżka.

Szukając luksusu zacznij od portfela. Doba w hotelu z prawdziwego zdarzenia uszczupli twój budżet o minimum 30 dolarów, a jeżeli jesteś miłośnikiem hotelowych gwiazdek przygotuj 80 - 100 dolarów za noc. 
Jerzy Waszyngton będzie Ci towarzyszył nieprzerwanie w twojej wyprawie. Amerykański dolar to oficjalna waluta będąca w obiegu i użyciu przy większości transakcji. Miłośnicy plastikowych pieniędzy, będą musieli przyzwyczaić się do ciężaru pieniądza w kieszeni. Znalezienie bankomatu poza Dili to nie lada sztuka.


Szukając miejsca na nocleg nie powinieneś napotkać zbyt wielu trudności. Lepiej zająć się tym wcześniej i poprosić o dokument potwierdzający rezerwację. Możesz zostać o niego poproszony/a na lotnisku. Większość rezerwacji można dokonać internetowo lub telefonicznie.

Opinie (0)

Liczba opinii: 0 |

Średnia ocen: 0.00

Brak opinii, bądź pierwszy!

Twoja opinia

Twoja ocena

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące