Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Rocky road to Ireland

  Rocky road to Ireland

  Autor: Kamila Karbowniczek

  Data publikacji: 05.07.2012 14:12

  Liczba odwiedzin: 2181

  Irlandia- można wiele o niej mówić, pisać, ale przede wszystkim warto ją zobaczyć na własne oczy. To, co opisują przewodniki to jedno, zaś własne wrażenia są często dużo bardziej złożone i subiektywne. Często jesteśmy pod wrażeniem danego miejsca, jednak z czasem przekonujemy się o jego różnych obliczach- tych pięknych, ciekawych, ale też często negatywnych. Warto poznać miejsce dobrze, ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Wtedy można powiedzieć faktycznie, że gdzieś się było i coś zobaczyło. Irlandia dla jednych jest miejscem bajecznym i wyśnionym, innych z kolei odpycha deszczową pogodą i drogimi cenami. Jest jednak kilka miejsc dla których warto moknąć w deszcz i wydać oszczędzone pieniądze. Takie właśnie miejsca warto tutaj przybliżyć. »

 • Irlandia w obiektywie

  Irlandia w obiektywie

  Autor: Kamila Karbowniczek

  Data publikacji: 21.06.2012 12:37

  Liczba odwiedzin: 164622

  Irlandia- zachwyca, przeraża, szokuje. Jest to miejsce bardzo różnorodne i pełne tajemnicy. Prawdziwy irlandzki klimat odnaleźć można w niewielkich, nadmorskich miejscowościach oraz na prowincjach. Wyspa zachęca swoim niepowtarzalnym urokiem. »

 • Oczami olbrzyma, czyli Zielona Wyspa w pigułce

  Oczami olbrzyma, czyli Zielona Wyspa w pigułce

  Autor: Kamila Karbowniczek

  Data publikacji: 06.06.2012 13:36

  Liczba odwiedzin: 4497

  Irlandia- nietypowe miejsce na rodzinny wyjazd, z kolei idealne na potrzeby indywidualnego zwiedzania z plecakiem. Potrafi zachwycać, dziwić, a nawet przerażać. Jest bardzo różnorodna i nie na darmo mówi się o niej „Zielona Wyspa”. Kusi morskim klimatem i pięknem krajobrazu. Zachęca do wędrówek i staje się tematem inspirujących fotografii. Niezwykłe miejsce ze względu na dużą różnorodność kulturową, „Mekka” dla spragnionych spokoju i wypoczynku, a także raj dla pasjonatów wspinaczki skałkowej. »

 • Irlandia – wyspa deszczu i mgieł

  Irlandia – wyspa deszczu i mgieł

  Autor: Adriana Żurawska

  Data publikacji: 14.07.2011 15:11

  Liczba odwiedzin: 4182

  To zupełnie inny świat, zamknięty w granicach zielonej wyspy, słynący ze znakomitego ciemnego piwa i wybornej whiskey, u jego fundamentów leżą celtyckie legendy i wierzenia Druidów, a także trójlistna koniczyna i Święty Patryk. Zaintrygowany? Zaintrygowana? Ruszaj do Irlandii, by poznać ten niezwykły kraj i jego mieszkańców, którzy kochają przesiadywać w swoich niezliczonych pubach i którzy znają 1000 sposobów na potrawę z ziemniaków! »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19