Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Kierunek Portugalia

  Kierunek Portugalia

  Autor: Agnieszka Smolarek-Grzyb

  Data publikacji: 17.02.2014 00:27

  Liczba odwiedzin: 4789

  Już w zimie wiemy gdzie i kiedy będziemy podróżować w wakacje. Wyznaczamy sobie kraj docelowy i miejsca, które chcemy zobaczyć po drodze. Dwa lata temu była Finlandia wraz z Litwą, Łotwą i Estonią. Kiedy indziej byliśmy w Grecji zatrzymując się we wszystkich Bałkańskich krajach z Kosowem i Albanią na czele. Podróżujemy niespiesznie, rozkoszując się czasem spędzonym razem, podziwiając widoki i smakując potrawy. Staramy się zawsze znaleźć coś ciekawego dla siebie i godząc się na zastane warunki podróży. Jak nam się spodoba miejsce to zostajemy na dłużej. Zwiedzamy, bawimy się, innym razem leżymy plackiem na plaży, ale nigdy się nie nudzimy. A nasze dzieciaki są wspaniałymi podróżnikami i w dodatku prawie nigdy nie marudzą. :) »

 • Hiszpańskie smakowite grzechy główne

  Hiszpańskie smakowite grzechy główne

  Autor: Sabina Piłat

  Data publikacji: 07.08.2012 23:55

  Liczba odwiedzin: 6247

  Pomimo że daleko mi do religii, to kiedy myślę o tym, co chcę napisać, do głowy przychodzi mi właśnie religijne porównanie. Po hiszpański piękne słowo "gula" to jeden z grzechów głównych. Już wiecie który? Właśnie tak – obżarstwo! W tym kraju popełnia go większość mieszkańców, a już na pewno wszyscy turyści. Skusicie się? »

 • Discover España

  Discover España

  Autor: Joanna Maślankowska

  Data publikacji: 03.07.2012 14:24

  Liczba odwiedzin: 4877

  Półwysep Iberyjski...z jednej strony miejsca kultowe, te które wręcz trzeba odwiedzić. Z drugiej nieco już zakurzone, mniej znane szlaki. Zapraszam więc na wędrówkę śladami masowego turysty i backpackera zarazem, gdzie majestatyczne dziedzictwo architektury przeplata się z pięknem nieskażonej niczym przyrody. »

 • Hiszpania – odkryjmy ją razem na nowo

  Hiszpania – odkryjmy ją razem na nowo

  Autor: Tomasz Labus

  Data publikacji: 06.02.2012 14:38

  Liczba odwiedzin: 6383

  Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o Hiszpanii i Hiszpanach? Nic bardziej mylnego. Zapraszam do fascynującej opowieści, która pomoże Ci poznać ten kraj od podszewki. Przenieśmy się razem do krainy wiecznej zabawy, wspaniałych zabytków, aby chociaż odrobinę poczuć ten klimat. »

 • Katalonia

  Katalonia

  Autor: Anna Łakomy

  Data publikacji: 18.07.2011 10:44

  Liczba odwiedzin: 2819

  Do Hiszpanii podróżuję co rok, od pięciu lat. Najpierw jeździłam do szkół językowych, potem już do pracy. Każdy wyjazd i każda część Hiszpanii to szereg wspomnień, których nigdy nie zapomnę. Bo tego kraju pełnego pasji, emocji, zapachu pomarańczy i dźwięku gitary po prostu nie da się zapomnieć. Nie będę jednak oryginalna, mówiąc, że region, który wywarł na mnie największe wrażenie to Katalonia. Należę zapewne do grona setek tysięcy fanatyków na całym świecie. »

 • Hiszpania autostopem

  Hiszpania autostopem

  Autor: Sylwia Żmuda

  Data publikacji: 13.07.2011 15:24

  Liczba odwiedzin: 10628

  40 stopni Celsjusza w cieniu. Południe. Pędzące samochody, rzadko zmieniające się światła, a pośrodku tego wszystkiego dwie zrezygnowane autostopowiczki, desperacko próbujące wydostać się z miasta Gaudiego i … – tak rozpoczęła się dla mnie pełna przygód podróż po Hiszpanii. W ciągu dwóch tygodni przejechałam tzw. „okazją” ponad tysiąc kilometrów. Wiele zwiedziłam i wiele przeżyłam, a teraz pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami z tymi, którzy w przyszłości zechcą podążyć moim szlakiem. »

 • Madryt – miasto marzeń

  Madryt – miasto marzeń

  Autor: Ola Klimowicz

  Data publikacji: 15.06.2011 12:33

  Liczba odwiedzin: 5012

  Z racji moich architektonicznych pasji swego czasu oczarowała mnie Barcelona. Kiedy zdecydowałam się na wyjazd do Madrytu, byłam przekonana, że nie ujmie mnie tak jak Katalonia. tym bardziej byłam zdziwiona, kiedy zakochałam się w hiszpańskiej stolicy od pierwszego wejrzenia. »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19