Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Giro d’Italia czyli wokół włoskiego buta - część 2

  Giro d’Italia czyli wokół włoskiego buta - część 2

  Autor: Małgorzata Dziekońska

  Data publikacji: 02.03.2014 22:05

  Liczba odwiedzin: 3317

  Włochy kusiły nas zawsze. Gdy nadarzyła się okazja wyjazdu we wrześniu na urlop nie zastanawialiśmy się ani chwili – jedziemy na samo południe. Nigdy nie planujemy dokładnie trasy – układamy ją z grubsza, a zawsze po drodze okazuje się, że jest jeszcze coś ciekawego do zobaczenia. Ponieważ podróżujemy camperem nie musimy się martwić o noclegi i posiłki – domek mamy zawsze ze sobą :) »

 • Giro d’Italia czyli wokół włoskiego buta

  Giro d’Italia czyli wokół włoskiego buta

  Autor: Małgorzata Dziekońska

  Data publikacji: 16.02.2014 19:48

  Liczba odwiedzin: 5510

  Najpierw przyszedł czas na północ Włoch. Trochę się zapędziliśmy i mijając Rzym trafiliśmy aż do Neapolu... zjechaliśmy na południe - cały bucik, cholewka i obcas. Popluskaliśmy się w morzu, zdobyliśmy kilka szczytów w Dolomitach, Apeninach. Zauroczyły nas krajobrazy i ludzie południa... »

 • Felicita znaczy szczęście

  Felicita znaczy szczęście

  Autor: Paulina Dwużnik

  Data publikacji: 12.07.2011 14:44

  Liczba odwiedzin: 3581

  Nie pamiętam już, kto wpadł na ten szalony pomysł, żeby na wiosenny urlop wyruszyć motocyklem. Było to dwa lata temu, gdy akurat polska wiosna nie oferowała ani dobrej pogody ani perspektyw na jej poprawę. Moja młodsza siostra i ja jako dość już wtedy zaawansowane cyklistki przystałyśmy zatem na ten pomysł niemal bez zastanowienia. Jednak postawiłyśmy warunek, że wszyscy wspólnie, tzn. ja, siostra, mój chłopak i jego brat musimy wyznaczyć i zaakceptować trasę. Po niedługich negocjacjach udało się z sukcesem przeforsować mój pomysł wypadu do północnych Włoch. »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19