Dziś jest 13.07.2024

Imieniny obchodzą Irwin, Margareta, Sara, Ernest

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

I Festiwal Podróżniczy Klubu Szalonego Podróżnika w Środzie Wielkopolskiej

Autor: Etraveler.pl

Data publikacji: 28.04.2014 10:02

Liczba odwiedzin: 124682

Tagi: spotkania i imprezy podróżnicze, patronat medialny

Już 23 i 24 maja rusza w Środzie Wielkopolskiej pierwszy Festiwal Podróżniczy organizowany przez Klub Szalonego Podróżnika. Dwa dni festiwalowe będą składać się z prezentacji prelegentów o „Statuetkę Klubu Szalonego Podróżnika” za najlepszą prezentację podróżniczą, prezentacji filmów oraz relacji podróżniczych zaproszonych gości specjalnych. Poza tym na każdego z uczestników czekają liczne konkursy i atrakcje festiwalowe.

...

Inauguracja festiwalu odbędzie się w piątek o godz. 18:00 w Auli Gimnazjum nr 1 przy ulicy Lipowej 9 w Środzie Wielkopolskiej. Agata Kosmalska rozpocznie festiwal prezentacją specjalną z tegorocznej podróży do Kamerunu, a następnym gościem specjalnym tego wieczoru będzie Agnieszka Siejka, która opowie o swojej podroży po Indiach. Z kolei Barbara Bordych zabierze nas autostopem przez Australię, Olka Zagórska i Marek Chabros opowiedzą nam o ekspedycji na Bałkanach, Robert Gondek przybliży nam drogę na najwyższe szczyty Afryki w Malawi i Zambi, a z Joanną Tomczak i Krzysztofem Łęckim odbędziemy podróż za wiele uśmiechów do Keni. Nie zabraknie również wakacyjnej opowieści z Iranu Stasi Budzisz-Cysewskiej.

Jak podróżować, żeby nie zbankrutować? Praktycznymi poradami na temat niskobudżetowych podróży podzielą się w swoich prezentacjach Marta Muszyńska i Yanosik Autostop.

Na kinomanów czeka filmowa uczta – film „181” Damiana Wolf Wagabungi o samotnej wyprawie przez Amerykę Południową, a z Michałem Kochańczykiem popłyniemy w polarny rejs przez Przejście Północno-Wschodnie.

Pełny program oraz dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem: http://festiwal.ksp.gregorytravel.pl lub na Facebooku https://www.facebook.com/events/1445297019044984/

Głównym organizatorem I Festiwalu Podróżniczego jest Klub Szalonego Podróżnika, który powstał w listopadzie 2013 roku i jest coraz bardziej rozrastającym się klubem podróżniczym w Poznaniu.

Komentarze (1)

  • 18.06.15, 01:48

    Komentarz usunięty


Zamknij

Twój komentarz

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące