Dziś jest 01.02.2023

Imieniny obchodzą Brygida, Ignacy, Renata, Emil

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2013

Autor: Etraveler.pl

Data publikacji: 29.03.2013 12:30

Liczba odwiedzin: 21366

Tagi: spotkania i imprezy podróżnicze, aktualności

MTT Wrocław 2013 to jedyne targi w Polsce, które stawiają na turystyczne show. Inspirują, pobudzają wyobraźnię, ale też w ich trakcie są zadawane ważne pytania. W tym roku w programie targów nie zabraknie warsztatów survivalowych, fotograficznych Akademii Nikona, Festiwalu Podróżników, Festiwalu Kulinarnego, atrakcji dla najmłodszych, konkursów z cennymi nagrodami.

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław, 5 – 7 kwietnia 2013

Wystąpią goście specjalni, m.in. Beata Pawlikowska, Olga Morawska, Wojciech Cejrowski.

Po raz pierwszy współorganizatorem Targów jest Dolny Śląsk. W tym roku więc szczególny nacisk organizatorzy kładą na to, co znajduje się z zasięgu ręki, w końcu jest się czym chwalić – góry, jeziora, no i piękne miasteczka.

Na targach poznamy ofertę m.in. województwa lubelskiego i wielkopolskiego. Nie można również pominąć stoiska Czech, Nepalu czy Indonezji.

Niekwestionowanym hitem targów co roku jest Festiwal Podróżników. I tym razem nie będzie inaczej. Na Festiwalu pojawią się i opowiedzą o swoich wojażach zwycięzcy bloga roku National Geographic, fascynaci morskich wojaży, czy też śmiałkowie, którzy podróżują autostopem w najdalsze zakątki świata. O swoich podróżach opowiedzą także: Michał Maj („Transazja – pociągiem do Chin”), Eliza Czyżewska („Kirgizja i wyprawa na Zwrotnik Raka”), Michał Zieliński, Łukasz Czeszumski, Tomasz Zakrzewski („Ekspedycja do Strefy Darien w Panamie”), Marta Sziłajtis-Obiegło („Ocean przygody”), Zuzanna Zapart („Niebezpiecznie piękna Indonezja”) etc.

Kolejna atrakcją Targów będzie Festiwal Kulinarny, gdzie na wszystkich spragnionych wrażeń smakowych czekają… ryby! Trzeba dodać, że będą to świeże ryby, prosto z regionalnych Stawów Milickich, które podobno rewelacyjnie smakują. W piątek w konkursie na najsmaczniejsze rybne danie zmierzą się profesjonaliści, a w sobotę swoje umiejętności w lepieniu pierogów z farszem z karpia (!) zaprezentują amatorzy. Jest o co walczyć: wyjazd do Stawów Milickich wraz z noclegiem i pyszną kolacją w lokalnej restauracji. W sobotni poranek będzie można spróbować sił w łowieniu ryb, a najlepsze okazy zabrać ze sobą do domu.

Zwycięzca konkursu wybierze się na wycieczkę na Zanzibar!
 
Zwycięzca konkursu wybierze się na wycieczkę na Zanzibar!
fot. Źródło: MTT Wrocław 2013

Na gości MTT czeka jeszcze jedna, emocjonująca atrakcja – konkurs, w którym wygraną jest wycieczka na magiczną wyspę Zanzibar! Konkursowa zabawa startuje we wtorek (26.03) o godz. 20. A oto szczegóły:

Wyobraźcie sobie, że jesteście na wiecznie zielonej wyspie Zanzibar w hotelu Garden Palms. Właśnie wyszliście z błękitnego oceanu, kładziecie się na gorącym piasku, patrzycie w dal. Cisza, spokój, szum fal… A tu nagle zrywacie się przestraszeni. O jeju! Zapomnieliście, że MTT ma 5 lat. Nie wysłaliście życzeń urodzinowych. I co teraz?

Właśnie, życzenia urodzinowe należy wysłać na adres konkurs@boostpr.pl życzenia w dowolnej formie graficznej, filmowej lub słownej (plik do 3 MB) do 04.04.2013 roku do godz. 15. Autorzy 5 najlepszych, najbardziej intrygujących i zabawnych prac zostaną zaproszeni w sobotę (06.04.2013 roku) na scenę MTT. Tu jury przetestuje m.in. znajomość przypraw, z których słynie ta mała, wiecznie zielona wyspa. Wtedy też okaże się, kto poleci na Zanzibar!

Szczegóły dotyczące Targów, informacje o zakupie biletów oraz program znajdują się na stronie: http://www.mttwroclaw.pl/pl/.

Gdzie: Hala Stulecie, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Kiedy: 5 – 7 kwietnia 2013 r.

Wstęp: płatny, szczegóły na stronie Targów

Komentarze (4)

 • 25.11.14, 21:27

  Komentarz usunięty

 • 12.11.14, 01:54

  Komentarz usunięty

 • 18.07.14, 23:19

  Komentarz usunięty

 • 04.07.14, 10:10

  Komentarz usunięty


Zamknij

Twój komentarz

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące