Dziś jest 27.06.2022

Imieniny obchodzą Władysław, Maryla, Władysława, Bożydar

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

Współpracujemy z:

Klub podróżnika

Klub Podróżnik (www.warszawa.klubpodroznik.pl) funkcjonuje jako kawiarnia, bar, pub. Stworzony z myślą o podróżach i podróżnikach, którymi sami jesteśmy, ale również i dla wszystkich tych, którzy szukają miejsca z klimatem, innym niż pozostałe. Trofea z całego świata, mała biblioteczka, kącik „młodego podróżnika”, eklektyczny rock lub muzyka etniczna, imprezy tematyczne połączone z degustacją rarytasów kulinarnych z czterech stron świata. MIEJSCE Z DUSZĄ NIE TYLKO DLA PODRÓŻNIKÓW

anaconda

Klub Anaconda (http://www.anaconda.biz.pl/ – centrum nurkowe założone przez dwójkę przyjaciół, których od lat łączy nurkowanie. Nurkowanie w najodleglejszych zakątkach świata i najgłębszych otchłaniach mórz stało się dla nich nie tylko ciekawym spędzaniem czasu, ale jedną z największych pasji. Czerpiąc z niej niewyobrażalną radość i satysfakcje postanowili podzielić się nią z innymi.

.

Wimdu.pl – Wimdu.pl to internetowa platforma z szerokim wyborem zakwaterowania – ponad 150 000 obiektów (zarówno pojedynczych pokoi, jak i całych mieszkań) w ponad 100 krajach. W Wimdu nie chodzi tylko o rezerwację kwatery – równie ważne jest poznawanie lokalnej społeczności, patrzenie na dane miejsce oczami naszego gospodarza, do którego należy wynajmowany dom. Stąd działalności Wimdu towarzyszy motto „Travel like a local”, autorstwa założycieli platformy, dwójki bliskich przyjaciół, zagorzałych podróżników, którzy rozczarowani bazą noclegową i warunkami, jakie oferują hotele, postanowili wprowadzić alternatywę dla tego typu zakwaterowania.

Polecane blogi:

http://skandynawiawpigulce.blogspot.com/Skandynawia w pigułce – czyli wszystko to co chcecie wiedzieć na temat Finlandii, Danii, Szwecji i Norwegii. Na blogu znajdziecie zdjęcia, artykuły, przepisy i recenzje związane z krajami skandynawskimi. Autorką bloga jest Karolina Paduszyńska – pasjonatka podróży i muzyki. Karolina zajmuję się redakcją Polskiej Oficjalnej Strony zespołu Sunrise Avenue, współpracowała także z portalami Etraveler.pl, Twoja Europa, Monoloco oraz magazynem Podróże. W chwili obecnej zdobywa dziennikarskie doświadczenie w radiu Vof Fm.


http://paraprawo.pl/


http://blondedownunder.blogspot.com/
Świat oczami GośkiInfolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące