Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Szkocja – szczodra skarbnica legend

  Szkocja – szczodra skarbnica legend

  Autor: Ewelina Szłapa

  Data publikacji: 13.02.2014 20:32

  Liczba odwiedzin: 7351

  Emigracja zarobkowa do Wielkiej Brytanii sprzyja odkrywaniu Wysp Brytyjskich. Ważną częścią tego bogactwa stała się Szkocja – romantyczna, górzysta kraina, która skrywa w sobie wiele niespodzianek. Tajemnicze zamczyska, wielobarwne wrzosowiska oraz jezioro, w którym podobno mieszka najsłynniejszy w świecie potwór, potęgują to wrażenie. »

 • W poszukiwaniu potwora z Loch Ness

  W poszukiwaniu potwora z Loch Ness

  Autor: Justyna Dowhań

  Data publikacji: 09.08.2011 09:03

  Liczba odwiedzin: 6073

  Szkocja jest krajem, gdzie najlepiej czują się typowi miłośnicy przyrody i wybornej whisky. Widok z okna samolotu lecącego na trasie Londyn Luton – Inverness był po prostu nie do opisania. Podróżujący do Szkocji wybierają raczej Edynburg, albo Glasgow, jako cel swoich podróży. Myślę, że głównie ze względu na korzystniejsze połączenia. Nas czekała podróż z Warszawy do Londynu tanimi liniami Wizzair i dalej Easy Jet do Inverness i mimo kilkugodzinnego oczekiwania w Londynie, wspominamy ją bardzo miło, a szczególnie przelot wczesnym popołudniem nad jeziorem Loch Ness, z którego mimo długotrwałego wypatrywania, niestety nie wyłonił się żaden potwór. »

 • Szlak Wokół Morza Północnego – EuroVelo 12

  Szlak Wokół Morza Północnego – EuroVelo 12

  Autor: Joanna Kościańska

  Data publikacji: 29.07.2011 13:40

  Liczba odwiedzin: 8538

  Sześć tysięcy kilometrów rowerowej przygody, 8 różnych krajów, tysiące cyklistów oraz, według Księgi Rekordów Guinnesa, tytuł najdłuższej na świecie trasy rowerowej z ciągłym oznakowaniem. Rowerowy Szlak Wokół Morza Północnego ma dopiero 10 lat, a już nosi miano legendarnego. Warto sprawdzić, na czym polega jego fenomen. »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19