Dziś jest 01.12.2023

Imieniny obchodzą Natalia, Blanka, Eligiusz, Edmund

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

SPOTKANIE Z PASJĄ: Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński "Okiełznana dzikość Australii"

Autor: Etraveler.pl

Data publikacji: 07.04.2015 08:39

Liczba odwiedzin: 57988

Tagi: spotkania i imprezy podróżnicze, patronat medialny

Australia oczarowuje! Ogromne przestrzenie, dzikie krajobrazy, przedziwne zwierzęta, które można spotkać tylko tam, ciekawa kultura, a do tego chyba najbardziej wyluzowani ludzie na świecie.

W Australii można poczuć prawdziwą swobodę przemierzając samemu pustynię albo doświadczyć bliskości natury obserwując na wolności wieloryby, wielbłądy, koale, kangury, a nawet dziobaki. To wszystko powoduje, że Australia robi niesamowite wrażenie już od pierwszego dnia. Co ciekawe, im dłużej się tam przebywa, tym bardziej chce się ją poznać z bliska i okiełznać jej dzikość. Zapraszamy na spotkanie z różnorodnością tego niezwykłego kontynentu.

Spotkanie z pasją: Australia

Marta i Łukasz w życiu i w podróżach ciągle szukają okazji do poznania i przeżycia czegoś nowego. Przez 10 lat wspólnych podróży odwiedzili ponad 40 krajów, a ich największa jak dotąd przygoda to 11-miesięczna podróż dookoła świata zorganizowana na własną rękę, którą opisują na blogu www.swiatzbliska.pl. Jednym z etapów tej wyprawy była Australia, którą przez trzy miesiące przemierzali kilkunastoletnim Fordem Falconem.

Kiedy: 17 kwietnis (piątek), godz. 19:30

Gdzie: Bemowskie Centrum Kultury, Górczewska 201,Warszawa

Wstęp wolny!

Komentarze (1)

  • OZ  (gość)

    OZ (gość)

    03.10.15, 23:42

    W całej rozciągłosci trzeba zgodzić się z nimi...od Tasmanii po Darwin....od Sydney po Broome...:) bo tego samego doświadczyłem...

    Zgłoś


Zamknij

Twój komentarz

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące