Dziś jest 04.12.2023

Imieniny obchodzą Barbara, Krystian, Berna, Chrystian

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

USAtrip 2015

Autor: Etraveler.pl

Data publikacji: 30.03.2015 08:27

Liczba odwiedzin: 67789

Tagi: patronat medialny, ameryka północna, stany zjednoczone

Ośmioosobowa grupa studentów z Rzeszowa i okolic lubi udowadniać, że chcieć równa się móc. Wierni tej idei co roku wyruszają w podróż leciwym busem z 1988 r. Na koncie mają już cztery wyprawy, a teraz przygotowują się do następnej. Tym razem celem są Stany Zjednoczone, które zamierzają przejechać wzdłuż i wszerz w trakcie dwumiesięcznej eskapady.

Roadtrip 2015
 
Roadtrip 2015
fot. Źródło: wyprawybusem.pl

Pierwsza studencka wyprawa to 2011 rok. Wtedy rzeszowscy studenci przekonali się, że w zasadzie to… można wszystko. Wiekowym „kanciakiem” jeździli od jednej środkowoeuropejskiej stolicy do drugiej, w zanadrzu mając już plan wyjazdu na kolejny rok – podróż po Europie Zachodniej, potem ponad dwudziestoletni bus dzielnie radził sobie na drogach krajów bałtyckich. Ubiegły rok to Icytrip 2014 i wędrówka po drogach i bezdrożach Islandii oraz Wysp Owczych.

W trakcie tegorocznej wyprawy studenci z Rzeszowa po raz pierwszy postawią stopy na innym kontynencie, zwiedzą zarówno wielomilionowe miasta, jak i ceglastoczerwone kaniony.

Wyprawa rusza w lipcu 2015 roku i potrwa dwa miesiące. Jej przebieg będzie można śledzić na stronie: http://wyprawybusem.pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/wyprawybusempl

Trasa po USA
 
Trasa po USA
fot. Źródło: wyprawybusem.pl

Portal etraveler.pl ma przyjemność objąć patronatem medialnym wyprawę USAtrip 2015

Komentarze (0)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój komentarz

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące