Dziś jest 19.03.2024

Imieniny obchodzą Józef, Bogdan, Marek

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

Dlaczego blogujemy?

Autor: Etraveler.pl

Data publikacji: 07.03.2014 11:49

Liczba odwiedzin: 4439

Tagi: inspiracje, artykuły, blogi podróżnicze, inspiracje wywiady

Nie sposób dokładnie policzyć, ile podróżniczych blogów znajduje się w sieci. Nieoficjalne statystyki mówią, że około 250. Zważywszy na tempo powstawania kolejnych internetowych dzienników z podróży, liczba ta pewnie już dawno jest nieaktualna. Nasuwa się więc pytanie, dlaczego blogerzy… blogują? Co takiego jest w blogowaniu, że wciąga kolejne osoby?

Odpowiedzi udzieliło sześcioro blogerów, którzy regularnie publikują wpisy na swoich podróżniczych blogach już od dobrych kilkunastu miesięcy. Uwaga, jeśli zastanawiacie się, czy warto założyć i prowadzić bloga, po lekturze tych wypowiedzi, możecie podjąć ostateczną decyzję. Bądźcie na to przygotowani!

Karolina Pierzchała i Bartek Wojdon | www.kursnawschod.pl

Blog prowadzony przez Karolinę i Bartka, parę studentów z Krakowa, którzy na swoim koncie mają podróże do Tajlandii, Gruzji, Turcji i po Bałkanach. Jak piszą, Kurs na Wschód „(…) jest efektem chęci dzielenia się przygodą i przeżywania każdej z chwil na nowo”.



Justyna Śnieżek | www.one-penny-trip.com

Blog z wieloma inspirującymi treściami: sporo relacji z podróży (m.in. z Bliskiego Wschodu, a niedługo pojawią się też relacje z Etiopii), praktyczne porady, wywiady z podróżującymi blogerami i mnóstwo zdjęć.


Justyna Śnieżek
 
Justyna Śnieżek
fot. Źródło: www.one-penny-trip.com

Dlaczego prowadzę bloga? To trochę jak z uzależnieniem – zaczynasz z ciekawości a kończysz z czymś od czego nie jesteś w stanie się uwolnić. W najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa oczywiście! Zaczęłam dokumentować swoje podróże na One Penny Trip pod koniec roku 2012 i od tego czasu przeszłam przez wiele „faz” – od czystej zabawy aż po chęć zarobkowania; od absolutnej ekscytacji tym, co robię aż po kryzys technologiczny (tak, blog to również masa zabawy w specjalistę od Internetu...). Robię to, bo to taka pasja. Tak samo jak bieganie czy gry komputerowe dla kogoś innego. One Penny Trip poza byciem zwyczajnym dziennikiem podróżniczym, daje mi też możliwość pokazania kawałka świata innym osobom, a może nawet obudzenie w nich samych podróżników. Bardzo zależy mi na zniesieniu stereotypowego postrzegania świata i na doświadczaniu wszystkiego osobiście. Od blisko pół roku mam również świetne relacje z innymi podróżnikami-blogerami z całego świata, a to inspiruje i motywuje do podróży jeszcze dalszych i jeszcze ciekawszych. No i chyba nie muszę wspominać o satysfakcji jaką daje fakt, że ludzie lubią czytać to, co piszesz!

Natalia Pecyna | www.szwecjoblog.blogspot.com

Szwecjoblog to prawdziwa skarbnica wiedzy o Szwecji – jest tutaj sporo o kulturze, nowości książkowe i muzyczne, sporo informacji turystycznych, zapiski o życiu codziennym Szwedów, smakowite posty o szwedzkiej kuchni i lingwistyczne rozmyślania na temat języka szwedzkiego (Natalia jest absolwentką filologii szwedzkiej).

Natalia Pecyna
 
Natalia Pecyna
fot. arch. Natalii Pecyny

Tak jak lubię odkrywać nowe miejsca, tak lubię też wracać z podróży. Zawsze cieszy mnie moment, kiedy mogę pokazać rodzinie i znajomym zdjęcia z wycieczek po Szwecji, podzielić się z nimi doświadczeniami, opowiedzieć o ciekawych ludziach, których poznałam. Pracuję jako lektor języka szwedzkiego i również podczas moich zajęć staram się przekazać jak najwięcej informacji o pięknych miejscach w Szwecji, a także szwedzkich książkach lub filmach wartych polecenia. Pisanie o Szwecji na blogu jest dla mnie właściwie czymś podobnym, tyle tylko, że nie ograniczam się ani do kręgu najbliższych mi osób, ani do moich kursantów.

Blog to doskonała giełda informacji i inspiracji. Dzięki własnemu miejscu w sieci udało mi się trafić na blogi innych podróżujących, dzięki którym mogłam zajrzeć do takich miejsc, po których nigdy nie wybrałam się nawet palcem po mapie! Zawsze z niecierpliwością czekam na komentarze pod postami – nierzadko dowiaduję się z nich, dokąd jeszcze pojechać, gdzie zajrzeć, co kupić… Cenię sobie kontakt z blogującymi Polakami mieszkającymi za granicą – patrzą na te same miejsca co ja, lecz z innej, „nieturystycznej” perspektywy, co bywa pouczające. Komentarze od czytelników często dają mnóstwo motywacji do dalszego drążenia i szukania tematów. Myśl, że można kogoś zarazić swoją pasją może dawać tyle energii, że zapomina się o porannej kawie.
Czy są jakieś minusy? Raczej nie. Ale muszę ostrzec – to naprawdę wciąga!

Karolina Łuczak i Wojtek Chrząstek | www.obydalej.pl

Interesujący blog z wieloma relacjami głównie z Azji Południowo-Wschodniej, choć pojawiają się też wpisy o Bałkanach, sporo podróżniczych porad i przemyślenia okołopodróżnicze (niech będzie przykład: Czy jestem jeszcze backpackerem?.Miejsce, w którym można pozytywnie nakręcić się na kolejne wyjazdy.

Karolina i Wojtek, czyli Obydalej.pl
 
Karolina i Wojtek, czyli Obydalej.pl
fot. źródło: www.obydalej.pl



Nasz blog powstał w 2012 roku, kiedy przygotowywaliśmy się do 2-miesięcznej wyprawy po krajach Azji Płd-Wsch. Początkowo miał być zwykłą relacją, skierowaną raczej do naszych rodzin i znajomych, żeby wiedzieli co się u nas dzieje. Z czasem jednak okazało się, że samo pisanie sprawia nam ogromną frajdę, a i odzew z drugiej strony był coraz większy i coraz bardziej pozytywny. Zaczęliśmy dostawać sporo maili i prywatnych wiadomości od osób, które zainspirowaliśmy do wyjścia z domu. Wielu ludzi pytało także jak zorganizować sobie wyjazd itd., więc... pisaliśmy więcej i więcej – już nie tylko relacje, ale porady, podróżnicze przemyślenia. Wszystko jakoś naturalnie się rozrosło i daje nam ogromnego kopa do dalszej pracy.

Najlepsze momenty? Kiedy dostajemy informację zwrotną, że to, co napisaliśmy się spodobało, albo że ktoś osobiście sprawdził to, o czym pisaliśmy. Najbardziej urzekła nas jedna czytelniczka, która postanowiła odszukać polecanego przez nas Pana, robiącego najlepsze pad thaie w Bangkoku. Chodziła po bardzo długiej, zatłoczonej ulicy z jego wydrukowanym zdjęciem z naszego bloga i... znalazła! A potem napisała, że faktycznie – mieliśmy rację.

Wiadomo, czasami człowiekowi nie chce się pisać – szczególnie kiedy tak wiele się dzieje w podróży. A jak się czegoś od razu nie opisze, to potem robią się tak ogromne zaległości, że trudno ze wszystkim nadążyć, dużo się zapomina, uciekają gdzieś te emocje, przemyślenia.

Minusem pisania bloga jest to, że trzeba się zmobilizować i pisać, nie odkładać nic na później, bo potem jest tylko gorzej. I dodatkowe kilogramy w plecaku – nawet najmniejszy komputer trochę waży, a pisanie w kafejkach czy ze smartfona to nie dla nas.

Plusy? Ja widzę same plusy. Mamy piękne archiwum z naszych podróży z posegregowanymi zdjęciami, informację zwrotną od czytelników, że to, co napisaliśmy im się przydało, pomogło, zainspirowało. Jesteśmy też zapraszani na różnego rodzaju prelekcje, gdzie opowiadamy o naszych wyjazdach i mamy okazję poznać na żywo naszych czytelników. No i oczywiście ta ogromna satysfakcja z tego, że piszemy, robimy coś dobrego, że mamy ten nasz mały kawałek przestrzeni w internecie:) Blogowanie stało się dla nas nie mniejszą pasją, niż samo podróżowanie.

Michał Kaczor | www.kaczkapopekinsku.wordpress.com

Michał Kaczor
 
Michał Kaczor
fot. arch. Michała Kaczora

Zapiski z 5-miesięcznej podróży po Chinach, codzienność Państwa Środka widziana oczami Michała i spisana pięknym językiem na blogu. Lektura szczególnie polecana tym, którzy do Chin dopiero się wybierają.

Zawsze miałem ciągotki pisarskie. Ale czy miałbym pisać o tym, jak rano
udało mi się rozsmarować twarde masło na miękkim chlebie? Nie jestem też ekspertem od konfliktu w Południowym Sudanie. Wyjazd w pięciomiesięczną podróż był więc darem niebios, bo nagle miałem zarówno mnóstwo czasu, jak i doskonałego materiału do pisania.

Słowa o widokach, dźwiękach oraz zapachach łatwo było wypełnić żywą pasją, bo sam nią płonąłem. Pojawiali się też nowi ludzie, postaci jakby żywcem wyjęte z jakiegoś scenariusza, oraz historie, które i tak chciałbym opowiedzieć znajomym. Wystarczyło wyostrzyć własną spostrzegawczość, ubrać ją w ciekawy język, i już byłem o centymetr bliżej do spełnienia marzeń o twórczości.

Prowadząc bloga, starałem się opisać najciekawsze, najdziwniejsze i najbardziej warte opowiedzenia historie. Dzięki temu, że zamykałem je w słowa, miałem pewność, że nie uciekną w ciągu dekady, roku a nawet tygodnia. Nie przeceniajmy własnej pamięci. Często na gorąco, po jakimś przeżyciu, robiłem kilka notatek. Kiedy wracałem do nich po tygodniu, patrzyłem na nie jak na zupełnie obcy materiał. Treści nie istniały już w mojej głowie, ale wciąż istniały na papierze.

A czy Wy jesteście gotowi na założenie swojego bloga z podróży?

Komentarze (5)

  • Enbuscadelparaisoterrenal.blogspot.com (gość)

    Enbuscadelparaisoterrenal.blogspot.com (gość)

    15.03.14, 12:36

    Świetny artykuł! Śledzę dwa z powyższych blogów, motywują do działania i ruszenia się z miejsca! Sama też niedawno założyłam bloga podróżniczego, głównie o moim życiu na Erasmusie w Galicji i okolicznych podróżach. I mogę potwierdzić, to uzależnia i zapewnia satysfakcję. To niesamowite uczucie, kiedy komuś podoba się to, co piszę i jeszcze bardziej nakręca do prowadzenia bloga. Zapraszam więc do mnie, może komuś spodoba się czytanie o bardziej znanych europejskich miejscach :) enbuscadelparaisoterrenal.blogspot.com

    Zgłoś

  • hemmahosjohanssons.blogspot.se (gość)

    hemmahosjohanssons.blogspot.se (gość)

    12.03.14, 11:25

    Brawo Natalia! Takich ludzi nam trzeba:) Miałam niedawno przyjemność współpracować z Natalią ze Szwecjobloga i powiem Wam że cieszę się bardzo że w tłumie narzekających i negatywnie nastawionych tłumów istnieje ISKIERKA! Promyk słońca jakim jest Natalia. Dziękuje że jesteś!!!

    Zgłoś

  • Lymkya (gość)

    Lymkya (gość)

    10.03.14, 13:16

    Ooo co ja widzę? Jesteśmy sławni! Ale niestety niezrozumiani... :) Eh wielcy artyści od mięsa to my (Lymkya)! A mięsem nazywamy dzielenie się smakiem prawdziwego życia na obczyźnie z jego słonecznymi i mniej popularnymi aspektami zamiast informacjami z urzędu imigracyjnego... ale chyba nie wybronimy się hehe niech zrobi to za nas nasz brzyduchny ale fajny blog. Zaczęło się od listów dla Mamy, że gdzieś tam w Azji jesteśmy, żyjemy, a potem... wciągnęło! Przyznacie, że dość czasochłonne hobby. Do tego niezwykli ludzie, otwierają się różne drzwi i zakamarki. No i te dyskusje blogerskie :) A na starość będzie co czytać przy kominku, w bujanym fotelu i opowiadać wnukom wciąż od nowa te same historie. Mam nadzieję, że przynajmniej ciekawe. Pozdrawiamy z Sydney!

    Zgłoś

  • Kursnawschod.pl (gość)

    Kursnawschod.pl (gość)

    08.03.14, 21:18

    Drodzy Państwo podróżni, dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszych poglądów. Bawcie się dobrze w Australii i uważajcie na kangury, i przytulcie od nas misia koale! Ciao!

    Zgłoś

  • panstwopodrozni.pl (gość)

    panstwopodrozni.pl (gość)

    08.03.14, 00:32

    Świetny artykuł i moc inspiracji! Kurs Na Wschód jesteście WIELCY ;) Spotkaliśmy się u siebie na blogu ostatnio z komentarzem, że dobrze, jest "rzucić mięsem" w czytelnika, żeby zwrocic uwagę Internautów. Fajnie jest wiedzieć, że dobrzy blogerzy, mimo wszystko skupiają się na dzieleniu się swoimi pasjami i doświadczeniami. Pozdrawiamy z jesiennej Australii :)

    Zgłoś


Zamknij

Twój komentarz

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyprawy pod patronatem Etraveler.pl

  • Równoleżnik Zero 2015 – Wrocławski Festiwal Podróżniczy im. Olgierda Budrewicza

    Równoleżnik Zero 2015 – Wrocławski Festiwal Podróżniczy im. Olgierda Budrewicza

    Autor: Źródło: materiały promocyjne

    Data publikacji: 25.03.2015 09:20

    Liczba odwiedzin: 5930

    Festiwal Podróżniczy im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero, który odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2015 r. w Mediatece (Pl. Teatralny 5) i Bibliotece Turystycznej (ul.Szewska 78) to wydarzenie skierowane do osób pragnących poczuć klimat podróżowania oraz wspaniała okazja do spotkania z podróżnikami i autorami książek. Tegoroczna edycja będzie poświęcona krajom Ameryki Północnej i Środkowej. »

    Tagi: spotkania i imprezy podróżnicze, patronat medialny

  • Spotkanie z podróżnikiem: „Chcieć to móc” – Paweł Kilen w pięć lat po świecie

    Spotkanie z podróżnikiem: „Chcieć to móc” – Paweł Kilen w pięć lat po świecie

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 02.03.2015 10:11

    Liczba odwiedzin: 5577

    Pięcioletnia podróż Pawła Kilena w poszukiwaniu przygody i spełnienia marzeń. Z lekkim zarysem planu i z bardzo małym budżetem. Udowadnia wszystkim, a przede wszystkim sobie, że powiedzenie „Chcieć, to móc” nie jest fikcją. »

    Tagi: spotkania i imprezy podróżnicze, patronat medialny

  • WyCHILEoutowana

    WyCHILEoutowana

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 26.09.2014 12:38

    Liczba odwiedzin: 14185

    „Nigdzie indziej na świecie nie ma tylu Niemców, którzy mówią po hiszpańsku i czczą bohatera narodowego o nazwisku O’Higgins”. Właśnie ta, zasłyszana wieki temu opinia na temat Chile pchnęła moje zainteresowania w kierunku owego chudego jak patyk kraju. Choć od tamtego czasu minęło już wiele lat, ciekawość pozostała, ale decyzja o wyjeździe zapadła dopiero niedawno. »

    Tagi: patronat medialny, ameryka południowa, chile, patagonia

  • Czas na debiut – Strefa Darien

    Czas na debiut – Strefa Darien

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 25.09.2014 10:24

    Liczba odwiedzin: 7009

    Książka Michała Zielińskiego to osobisty zapis wrażeń z wyprawy do jednego z najmniej uczęszczanych rejonów świata – południowoamerykańskiej selvy, czyli dżungli. »

    Tagi: patronat medialny

  • Kurs na Indonezję

    Kurs na Indonezję

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 19.09.2014 09:47

    Liczba odwiedzin: 8584

    Karolina i Bartek, para młodych inżynierów z Krakowa i autorów bloga Kurs na Wschód, wkrótce rusza w kolejną podróż. Tym razem zamierzają odwiedzić Indonezję, przyjmując za cel nie tylko relaks pod palmami, ale także zebranie sporej ilości materiału reporterskiego, który ma czytelnikom ich bloga pokazać azjatycki kraj od podszewki. Karolina i Bartek obierają kurs na Indonezję! »

    Tagi: patronat medialny, azja, indonezja

  • 8000 km Across Canada

    8000 km Across Canada

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 01.08.2014 16:09

    Liczba odwiedzin: 7671

    Czy można pokonać pieszo dystans 8000 km w ciągu 8 miesięcy, samotnie, bez większego wsparcia z zewnątrz, mierząc się z różnorodnymi warunkami klimatycznymi oraz terenowymi? Można, trzeba mieć tylko jasno określony cel. A taki z pewnością przyświeca Jakubowi Mudzie, który wraz z początkiem stycznia 2015 roku wybiera się w pieszą wyprawę 8000 km Across Canada, od wybrzeża Pacyfiku aż po Atlantyk. »

    Tagi: patronat medialny, ameryka północna, kanada

  • 850 km, by znaleźć dom

    850 km, by znaleźć dom

    Autor: Anna Kaca

    Data publikacji: 16.07.2014 11:07

    Liczba odwiedzin: 7755

    W tegoroczne wakacje razem z moim czworonogiem pokonam pieszo 800 km, promując adopcje psów aktywnych. Od Karkonoszy po Bieszczady będę prezentować ludziom dwa bardzo aktywne psy, które od wielu lat nie potrafią znaleźć domu. Pokaże również, że wakacje można spędzać ze swoim czworonogiem w fajny dla obu stron sposób. »

    Tagi: patronat medialny

  • Archeolodzy (znowu) w podróży – czyli autostop w Skandynawii tropami wikingów

    Archeolodzy (znowu) w podróży – czyli autostop w Skandynawii tropami wikingów

    Autor: Archeolodzy w podróży

    Data publikacji: 11.07.2014 12:45

    Liczba odwiedzin: 6287

    Minął ponad rok, odkąd grupa archeologów i jeden grafik zdecydowali się na podróż swojego życia, odwiesiła na jakiś czas pracę i studia i wyruszyła do Rosji. Teraz, projekt „Archeolodzy w Podróży” odżywa – w nieco zmienionym składzie (więcej info tutaj: http://archeolodzywpodrozy.blogspot.com/p/o-nas.html) ruszamy tym razem na północ! »

    Tagi: europa, norwegia, skandynawia, patronat medialny

  • Z uśmiechem na (Bliski) Wschód

    Z uśmiechem na (Bliski) Wschód

    Autor: Tomasz Korgol

    Data publikacji: 01.07.2014 11:07

    Liczba odwiedzin: 6755

    Celem mojej najbliższej wyprawy jest Nepal. Trasa wiedzie z Wrocławia przez Węgry, Bułgarię, Rumunię, Turcję, Gruzję, Armenię, Irak (Kurdystan), Iran, Pakistan, Indie, Nepal. Łącznie 15 tysięcy kilometrów, samotnie, autostopem. Wyprawa jest częścią projektu pod nazwą ,,Z uśmiechem na (Bliski) Wschód”. »

    Tagi: patronat medialny, azja, indie, nepal

  • Podróżować to żyć – podsumowanie I Festiwalu Podróżniczego Klubu Szalonego Podróżnika

    Podróżować to żyć – podsumowanie I Festiwalu Podróżniczego Klubu Szalonego Podróżnika

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 30.05.2014 11:39

    Liczba odwiedzin: 5547

    W trakcie minionego I Festiwalu Podróżniczego Klubu Szalonego Podróżnika w Środzie Wielkopolskiej, któremu patronował między innymi portal Etraveler.pl, słuchacze mieli okazję nie tylko przenieść się w odległe i niezwykle różnorodne części świata, ale i dostali spory zastrzyk inspiracji, po którym na pewno niełatwo będzie wysiedzieć w domu. »

    Tagi: europa, polska, patronat medialny

  • Gobi Expedition 2014

    Gobi Expedition 2014

    Autor: Łukasz Kraka-Ćwikliński

    Data publikacji: 26.05.2014 16:34

    Liczba odwiedzin: 6076

    Wyprawa przez drugą co do wielkości pustynię na świecie zbliża się wielkimi krokami. Do jej rozpoczęcia zostały niespełna dwa miesiące, co sprawia, że jest to dobry moment, by przypomnieć zainteresowanym, na czym polega jej wyjątkowość. »

    Tagi: azja, mongolia, gobi, patronat medialny

  • Festiwal Podróżniczy u Przyrodników

    Festiwal Podróżniczy u Przyrodników

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 26.05.2014 15:10

    Liczba odwiedzin: 4870

    Już w najbliższy piątek (30.05.) rusza w Lublinie Festiwal Podróżniczy u Przyrodników. W programie znalazły się slajdowiska z całego świata: Kolumbia, Antarktyda, Portugalia, Niemcy, Słowenia, Chorwacja) oraz z Polski (Opolszczyzna i Białowieski Park Narodowy). Ideą Festiwalu jest ukazanie piękna i bogactwa przyrody w skrajnie różnych rejonach świata. »

    Tagi: spotkania i imprezy podróżnicze, patronat medialny

  • Bałkany Trip 2014

    Bałkany Trip 2014

    Autor: BusTrip into the Wild

    Data publikacji: 12.05.2014 09:20

    Liczba odwiedzin: 33169

    Jak opisać w kilku słowach projekt BusTrip Into The Wild? 26-letni volkswagen T3, siedmioro podróżników i 12 krajów, które chcemy odwiedzić w trzy tygodnie, jak najmniejszym kosztem. »

    Tagi: patronat medialny, europa

  • I Festiwal Podróżniczy Klubu Szalonego Podróżnika w Środzie Wielkopolskiej

    I Festiwal Podróżniczy Klubu Szalonego Podróżnika w Środzie Wielkopolskiej

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 28.04.2014 10:02

    Liczba odwiedzin: 74351

    Już 23 i 24 maja rusza w Środzie Wielkopolskiej pierwszy Festiwal Podróżniczy organizowany przez Klub Szalonego Podróżnika. Dwa dni festiwalowe będą składać się z prezentacji prelegentów o „Statuetkę Klubu Szalonego Podróżnika” za najlepszą prezentację podróżniczą, prezentacji filmów oraz relacji podróżniczych zaproszonych gości specjalnych. Poza tym na każdego z uczestników czekają liczne konkursy i atrakcje festiwalowe. »

    Tagi: spotkania i imprezy podróżnicze, patronat medialny

  • 4 Żywioły – podróż autostopem dookoła Islandii

    4 Żywioły – podróż autostopem dookoła Islandii

    Autor: Joanna Maślankowska i Adam Wnuk

    Data publikacji: 15.04.2014 11:35

    Liczba odwiedzin: 6239

    1 miesiąc, 2 autostopowiczów i 4 żywioły do pokonania. Podczas miesięcznej wyprawy zasmakujemy dań gotowanych w rozgrzanej ziemi, wykąpiemy się w najwspanialszych wodospadach Europy, staniemy na skraju dwóch ogromnych płyt tektonicznych jednocześnie i (mam nadzieję) nie zostaniemy porwani razem z namiotem przez niezwykle silne wiatry. Wszystko to z dobytkiem na plecach i wyciągniętym w górę kciukiem. »

    Tagi: patronat medialny, europa, islandia

  • I Festiwal Podróżniczy w Środzie Wielkopolskiej

    I Festiwal Podróżniczy w Środzie Wielkopolskiej

    Autor: Etraveler.pl

    Data publikacji: 21.03.2014 14:44

    Liczba odwiedzin: 112341

    24 maja 2014 r. w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej w ramach Średzkich Sejmików Kultury 2014 odbędzie się I Festiwal Podróżniczy zorganizowany przez poznański Klub Szalonego Podróżnika. W ramach Festiwalu przewidziane są przede wszystkim prelekcje podróżnicze, slajdowiska, dyskusje i spotkania z podróżnikami. Prelegenci przedstawią swoje dotychczasowe podróże po różnych regionach świata i opowiedzą związane z nimi historie, przygody i wrażenia. »

    Tagi: spotkania i imprezy podróżnicze, patronat medialny

  • « Poprzednia
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Następna »

Spotkania i imprezy podróżnicze