Dziś jest 01.12.2023

Imieniny obchodzą Natalia, Blanka, Eligiusz, Edmund

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

Załóż bloga – warsztaty z WordPressa

Autor: Dominika Dąbrowska i Maciej Cybulski/ Klub Podróżników Atlantyda

Data publikacji: 01.03.2013 16:05

Liczba odwiedzin: 33127

Tagi: aktualności, spotkania i imprezy podróżnicze, inspiracje

Na początku jest fascynacja nieznanym z przeczytanych książek, inspiracje czerpane z zasłyszanych opowieści czy zobaczonych fotografii. Potem kiełkuje myśl... a może by tak przeżyć to osobiście? I tak pojawiają się pomysły na podróże, zarówno te bliskie, jak i dalekie. Poznawanie nowych ludzi, nowych miejsc, kultur. Poznawanie siebie w nowym otoczeniu i w niecodziennych, często zaskakujących sytuacjach. Setki przebytych kilometrów, tysiące wykonanych zdjęć.

Jeszcze nigdy nie było tak wielu możliwości, by uwiecznić i przekazać swoje wrażenia z podróży
 
Jeszcze nigdy nie było tak wielu możliwości, by uwiecznić i przekazać swoje wrażenia z podróży
fot. Klub Podróżników Atlantyda

Po pewnym czasie podróż zaczyna rodzić wiele refleksji. Aż w końcu pojawia się pytanie – czy refleksje te spisać „do szuflady” czy może podzielić się nimi z kimkolwiek. Może kogoś zainspirują do wstąpienia na podróżniczy szlak?

Jeszcze nigdy możliwość osobistego dotarcia do odbiorcy nie była tak prosta jak dziś. W dobie Internetu staje się to coraz łatwiejsze i tak naprawdę jedyną, ostatnią barierą pozostaje często technologia. Często słyszymy: „Mam dużo fotografii i dzienników z podróży, ale nie wiem jak to opublikować w Internecie, a zamówienie strony www dużo kosztuje”.

W takiej sytuacji przychodzi nam z pomocą WordPress, najprostszy z możliwych i łatwy do opanowania nawet przez niezbyt biegłych w nowinkach technologicznych system zarządzania treścią. Z użyciem WordPressa już każdy może stworzyć swój wymarzony blog, portfolio fotograficzne lub dziennik z podróży.

Co zatem jest nam do potrzebne zbudowania bloga?

Własny blog można zrobić samodzielnie, szukając instrukcji w Internecie, a jest ich dużo. Jednak wymaga to czasu i umiejętności odfiltrowania przydatnych informacji od tych powielanych i często bezużytecznych. Jeśli zależy nam na czasie, to prostym rozwiązaniem są warsztaty i webinary z WordPressa organizowane przez ekipę WordPress-Warsztaty.pl, gdzie niezbędną wiedzę otrzymujemy w pigułce, popartą praktycznymi przykładami i możliwością skonsultowania własnych poczynań z ekspertami w tej dziedzinie.

Podczas warsztatów i webinarów uczestnicy uczą się, jak od podstaw zbudować i prowadzić własnego bloga oraz jak zapewnić jego bezpieczeństwo w Internecie
 
Podczas warsztatów i webinarów uczestnicy uczą się, jak od podstaw zbudować i prowadzić własnego bloga oraz jak zapewnić jego bezpieczeństwo w Internecie
fot. Klub Podróżników Atlantyda


Dodatkowym atutem szkoleń jest poziom dostosowany do możliwości percepcyjnych uczestnika, jak też kompleksowa wiedza. Uczestnik nie tylko dowiaduje się jak założyć i prowadzić własny blog, ale też jak świadomie zadbać o jego bezpieczeństwo. Teraz już bariera technologiczna nie jest straszna. Zatem czas na refleksje nad podróżą, bo jaką wartość ma podróż, gdy doświadczenia poznania nie dzieli się z innymi?


Więcej informacji o warsztatach z WordPressa znajdziecie na blogu: http://wordpress-warsztaty.pl/

Komentarze (1)

  • serwisuj (gość)

    serwisuj (gość)

    01.02.17, 13:17

    Ja zrobiłem własny blog na wp - bardzo łatwo i przyjemnie pracować z tym silnikiem. Jak coś możecie zerknąć http://macworks.pl/naprawa-macbook/

    Zgłoś


Zamknij

Twój komentarz

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19

Wyszukiwarka lotów

Osoby podróżujące

Osoby podróżujące