Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Zimowe Włochy w 8 dni

  Zimowe Włochy w 8 dni

  Autor: Paweł Wójcik

  Data publikacji: 12.02.2013 10:39

  Liczba odwiedzin: 3062

  Czy można zwiedzić Włochy w 8 dni? Nam udało się, w ekspresowym tempie, poznać wiele tajemnic tego urokliwego kraju. Przejechaliśmy z Mediolanu przez: Bolonię, Florencję, San Gimignano, Sienę, Capalbio, Rzym i Watykan aż do Wenecji. »

 • Mediolan – na zakupy marsz!

  Mediolan – na zakupy marsz!

  Autor: Angelina Sielewicz

  Data publikacji: 21.07.2011 15:24

  Liczba odwiedzin: 21847

  Włosi słyną z elegancji. I tak właśnie wyglądają mediolańczycy. Część z tych fashionistów ma zamiłowanie do ostentacji w postaci ogromnych logo na okularach czy paskach, przecież kto jak kto, ale Włosi lubią zwracać na siebie uwagę. To tutaj dwa razy do roku goszczą pokazy mody, to tutaj znajdują się liczne agencje modelek. W hotelach i punktach informacji turystycznej dostaniemy nic innego niż… przewodnik po zakupach! »

 • Felicita znaczy szczęście

  Felicita znaczy szczęście

  Autor: Paulina Dwużnik

  Data publikacji: 12.07.2011 14:44

  Liczba odwiedzin: 2842

  Nie pamiętam już, kto wpadł na ten szalony pomysł, żeby na wiosenny urlop wyruszyć motocyklem. Było to dwa lata temu, gdy akurat polska wiosna nie oferowała ani dobrej pogody ani perspektyw na jej poprawę. Moja młodsza siostra i ja jako dość już wtedy zaawansowane cyklistki przystałyśmy zatem na ten pomysł niemal bez zastanowienia. Jednak postawiłyśmy warunek, że wszyscy wspólnie, tzn. ja, siostra, mój chłopak i jego brat musimy wyznaczyć i zaakceptować trasę. Po niedługich negocjacjach udało się z sukcesem przeforsować mój pomysł wypadu do północnych Włoch. »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19