Dziś jest 08.12.2023

Imieniny obchodzą Maria, Zenon, Boguwola, Narcyza

Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Ola Synowiec

  Ola Synowiec

  Autor: Ola Synowiec

  Data publikacji: 10.06.2013 10:29

  Liczba odwiedzin: 15723

  Po skończeniu latynoamerykanistyki na UW stwierdziłam, że dosyć teorii i teraz czas na życie w praktyce! Gdzieś podczas swoich podróży przepadłam w Meksyku i wiedziałam, że na stałe zagości on w moim życiu. »

MEKSYK – ZADAJ PYTANIE (2)

Liczba opinii: 2 |

Średnia ocen: 5.00

 • Ola (gość)

  Ola (gość)

  26.07.13, 09:04

  Hej Haniu. Ja zazwyczaj wypłacałam pieniądze z bankomatu, ale było to średnio korzystne. Jestem w mBanku, który zarzeka się, że ma wypłaty za darmo wszędzie za granicą. I było za darmo - Brazylia, Maroko, Syberia, a w Meksyku - bęc! życzą sobie za to pieniądze. Zazwyczaj płaci się za to od 22 do 35 pesos (niemało). Najlepiej więc wziąć dolary wg mnie. Niektóre miejsca z resztą je przyjmują, szczególnie na Jukatanie, a Cancun to już w szczególności.

  Zgłoś

 • Hanka (gość)

  Hanka (gość)

  24.07.13, 16:42

  Hej, lece za dwa miesiące do Meksyku i zastanawiam się nad walutą. Co Twoim zdaniem najlepiej wziąć: dolary, euro, czy może w ogole nie brac gotoówki tylko karte i wypłacać peso (mam tylko karte Mastercard w Alior Banku). Gdzie najlepiej wymieniać walute: w kantorach, bankach? Są jakieś znaczące róznice między kursami w tych miejscach? Nie chciałabym, żeby na miejscu była wpadka z pieniędzmi, więc pytam :)

  Zgłoś


Zamknij

Twoja opinia

Twoja ocena

Tutaj jesteś: Meksyk

Meksyk – relacje z podróży, artykuły, informacje praktyczne