Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Tanie wakacje w Pradze

  Tanie wakacje w Pradze

  Autor: Patrycja Ceglińska

  Data publikacji: 01.03.2013 15:04

  Liczba odwiedzin: 5820

  Praga to jedna z najpiękniejszych europejskich stolic i w dodatku znajdująca się tuż za polską granicą. Stolica Czech może poszczycić się piękną architekturą, najlepszym piwem i niepowtarzalnym klimatem, który oferuje turystom. Niezwykły klimat tworzą także przemili Czesi. Nic dziwnego, że chętnie się tam wraca. Jak na stolicę przystało, jest tam dość drogo, pomimo że płatności dokonujemy zazwyczaj w koronach czeskich. Na czym więc zaoszczędzić, jak dojechać i gdzie spać, żeby nie zbankrutować? »

 • Nie tylko piwo i Szwejk

  Nie tylko piwo i Szwejk

  Autor: Agata Kozłowska

  Data publikacji: 08.02.2012 22:10

  Liczba odwiedzin: 4073

  Skalne miasta, labirynty jaskiń, monumentalne zamki, niesamowita architektura miast i miasteczek, najlepsze placki ziemniaczane na świecie, pozytywnie zakręceni ludzie przesiadujący w niezliczonych pubach... To właśnie Czechy, nasz mało znany sąsiad. Po co jechać tak blisko, skoro można dalej? To podstawowy błąd w myśleniu o Republice Czeskiej. Omijając ją, traci się wiele. Ten kompaktowy kraj jest wręcz najeżony atrakcjami wszelkiej maści. I co najlepsze – wszystko blisko, bo na powierzchni niemal cztery razy mniejszej od Polski. »

 • Była sobie raz Praga...

  Była sobie raz Praga...

  Autor: Marta Nogas

  Data publikacji: 27.07.2011 10:52

  Liczba odwiedzin: 3802

  Odwiedziłam Pragę trzykrotnie, z czego znaczący był tak naprawdę tylko jeden raz. Gdy byłam jeszcze zupełnie mała, pojechaliśmy na wycieczkę objazdową, m.in. do Pragi właśnie. Niewiele pamiętam z tamtego pobytu. Jakiś zegar na ulicy, który wyjątkowo mocno wrył mi się w pamięć. Ulice, przez które biegłam w pewnym momencie. Być może mieliśmy tzw. czas wolny, a ja odeszłam za daleko od autokaru. Nie wiem, gdzie mogłam iść i czemu sama. To było już dawno. »

 • Wieczne powroty do Pragi

  Wieczne powroty do Pragi

  Autor: Marta Nogas

  Data publikacji: 27.07.2011 10:35

  Liczba odwiedzin: 3105

  Praga nie jest miastem na jeden raz. Pewnie każdy, kto już tam był, wie to i może zaświadczyć osobiście. To nie Neapol, że wystarczy zobaczyć i można umierać. W tym przypadku nie jest tak łatwo – do Pragi trzeba wracać. »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19