Portal podróżniczy etraveler.pl

gwarancja udanych wakacji
Accredited Agent

 • Cztery pory roku - Śnieg, słońce, Bałkany i my

  Cztery pory roku - Śnieg, słońce, Bałkany i my

  Autor: Michał Lutowierski

  Data publikacji: 28.02.2014 19:37

  Liczba odwiedzin: 28340

  Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra i Albania w 10 dni, które pokazały jak bije bałkańskie, wielkie serce. »

 • Bałkańskie winnice

  Bałkańskie winnice

  Autor: Kacper Dziekan

  Data publikacji: 25.02.2014 02:39

  Liczba odwiedzin: 6012

  Serbowie proponują odwiedzającym całe szlaki winne. Ciekawie na pewno wygląda szlak wzdłuż Dunaju, zwany Fruška Gora (od pasma górskiego) w Wojwodinie. Można tam zaopatrzyć się w wino Bermet, które według pewnych źródeł było serwowane na Titanicu »

 • Cztery pory roku - Śnieg, słońce, Bałkany i my

  Cztery pory roku - Śnieg, słońce, Bałkany i my

  Autor: Michał Lutowierski

  Data publikacji: 18.02.2014 21:22

  Liczba odwiedzin: 20134

  Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra i Albania w 10 dni, które pokazały jak bije bałkańskie, wielkie serce. »

 • Półwysep Bałkański na stopa 2013 (Balkan Peninsula by Thumb 2013) – relacja z wyprawy.

  Półwysep Bałkański na stopa 2013 (Balkan Peninsula by Thumb 2013) – relacja z wyprawy.

  Autor: Hitchhikershandbook.com

  Data publikacji: 04.11.2013 18:48

  Liczba odwiedzin: 8074

  Jesteśmy zapalonymi autostopowiczami: Ania – katowiczanka i Jon – typowy londyńczyk. Przed wakacjami obiecaliśmy relację z naszej wyprawy po Półwyspie Bałkańskim. Teraz przyszedł czas, by wywiązać się z tej obietnicy. »

 • I feel Slovenia – przewodnik dla aktywnych

  I feel Slovenia – przewodnik dla aktywnych

  Autor: Łukasz Śledziecki

  Data publikacji: 08.07.2012 14:37

  Liczba odwiedzin: 5878

  Zapraszam do odwiedzenia siedmiu ciekawych miejsc w Słowenii. Gdy dokonywałem wyboru, postawiłem na różnorodność. Osoby uprawiające sport znajdą tutaj coś dla siebie, miłośnicy natury nie odejdą z niczym. Dla zwolenników pocztówkowych krajobrazów także coś przygotowałem. Tradycjonalistów zapraszam zaś do najbardziej znanych miejsc w Słowenii. »

 • Kobiety, wino i Małysz

  Kobiety, wino i Małysz

  Autor: Łukasz Śledziecki

  Data publikacji: 24.06.2012 23:22

  Liczba odwiedzin: 2793

  Skocznia Letalnica to symbol Słowenii. Malownicza alpejska dolina Planica, gdzie odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich przyciąga kibiców z całego świata. Wizyta tam to nie tylko spotkanie ze sportem na najwyższym poziomie. To także okazja do spotkania wspaniałych ludzi, posłuchania ludowej muzyki oraz skosztowania wybornych trunków. Kto chce zobaczyć to, co w Słowenii wyjątkowo cenne powinien odwiedzić Planicę. »

 • „Chwila światła między wschodem a zachodem” – opowieść o Słowenii

  „Chwila światła między wschodem a zachodem” – opowieść o Słowenii

  Autor: Łukasz Śledziecki

  Data publikacji: 10.06.2012 23:11

  Liczba odwiedzin: 7307

  Polacy rzadko wybierają się w podróż po Słowenii. Dlaczego? Może po prostu nie dostrzegamy uczucia, które stara nam się przekazać ten kraj? Uczucia, które zawarte jest już w nazwie tego uroczego miejsca: Slovenija. Poza tym oferuje ona dostęp do Morza Adriatyckiego, malowniczo położone jeziora Bled i Bohnij oraz znajdujące się na południowym-zachodzie kraju Alpy Julijskie. Europa w miniaturze? Pod względem ukształtowania terenu z pewnością, ale o jej bogactwie decyduje także kilka innych czynników. Chcę pokazać, dlaczego warto odwzajemnić sympatię, którą wręcz emanuje Słowenia oraz ludzie, którzy ją zamieszkują. »

 • Wielki kraj w małych granicach – Słowenia

  Wielki kraj w małych granicach – Słowenia

  Autor: Adrian Leszczyński

  Data publikacji: 09.08.2011 12:45

  Liczba odwiedzin: 6015

  Co tam Paryż, Rzym i Wiedeń! Co tam spacery po bezkresnych plażach Hiszpanii, wino włoskie i francuskie, grecka muzyka! Myślałby kto, Stary Kontynent ze swoim dziedzictwem kulturowym, te jego Luwry czy Kolosea! I pomyśleć, że w cieniu wielkich pereł sztuki i kultury wyrastają perełki niewielkie, acz znaczące. Wystarczy zwrócić wzrok i uwagę na Słowenię, kraj, który choć posiada wszelkie walory, by stać się turystyczną mekką, jeszcze nią nie jest. »

 • Bałkański trip

  Bałkański trip

  Autor: Adam Lukas

  Data publikacji: 17.06.2011 10:32

  Liczba odwiedzin: 7009

  4 tysiące kilometrów, 2 tygodnie, 10 krajów – bałkańska pigułka powinna być traktowana jak przestępstwo. Dwa tygodnie w 10 państwach są wystąpieniem przeciwko rzetelności i okazywaniu szacunku gospodarzom zwiedzanych terenów. Jest to pigułka nie tyle połknięta, co nieustannie lizana. Długo człowiek dochodzi do siebie – długo układa w głowie emocje i przygody. »

Infolinia(22) 487 55 85

Pn.-Pt. 8-19;So-Nd. 9-19